Kategoria ogólna > Zapisy

Rozdziel umiejętności

(1/2) > >>

Yuuki:
Zapisałeś się? Teraz czas rozdzielić umiejętności, najpierw rozdzielasz te przez 20:

- Ninjutsu
- genjutsu
- Taijutsu
- Medyczne Ninjutsu

Co to jest? Zaraz wytłumaczę:
Ninjutsu - jest niejasnym terminem odnoszącym się niemal do każdej techniki, pozwalając użytkownikowi zrobić coś czego inaczej nie byłby w stanie zrobić, włączając w to używanie broni. W przeciwieństwie do genjutsu, które sprawia, że przeciwnik widzie iluzję, efekty ninjutsu są prawdziwe. Ninjutsu można zranić jak i uniknąć uderzenia.
Genjutsu - sztuka kontrolowania umysłu przeciwnika, która wymaga bardzo dobrej koncentracji. Zadaniem tych jutsu jest zmylenie przeciwnika lub jego zaatakowanie. Genjutsu może zadawać obrażenia fizyczne lub psychiczne. Np. Ty wiesz, że jesteś w iluzji ale twój umysł odbiera to, jako prawdę. Jeśli jesteś w iluzji i skoczysz do lawy, w tedy twoje ciało samo się okalecza.
Taijutsu - są podstawową formą technik i odnosi się do każdej techniki dotyczącej sztuk walki lub optymalizacji naturalnych ludzkich umiejętności. Taijutsu jest wykonywana bezpośrednio z dostępnej energii fizycznej i mentalnej, powołując się na wytrzymałość i siłę zdobytą przez szkolenie.
Medyczne Ninjutsu - jest gałęzią ninjutsu powiązaną z leczeniem, jak również manipulacją własnym lub czyimś ciałem praktowana przez medycznych ninja. Użycie medycznego ninjutsu wymaga bardzo dobrej kontroli chakry oraz  obszernej wiedzy na temat m. in. ziół, anatomii ludzkiego ciała i trucizn.
Je się uzupełnia tylko w tedy, jak chcesz być medycznym!

Picallo:
Ninjutsu:
5

Genjutsu:
5

Taijutsu:
5

Medyczne Ninjutsu
5Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem..  :-[

Yuuki:
Dobrze xD

qustoya:
This story is very good too.He has been consulting experts.

Mewmanila:
It is very good. I have read new knowledge for me. I think it should be shared with other people to read this good content.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej